Specjalistka / Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania

Jesteśmy firmą IT tworząca rozszerzenia dla systemów ERP popularnej firmy InsERT, której jesteśmy partnerem. Oprócz tego tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne i wdrażamy systemy ERP.

Aktualnie wprowadzamy nową usługę do naszej oferty i w związku z tym poszukujemy energicznej osoby odpowiedzialnej za obsługę Klientów. Głównym zadaniem jest doradztwo klientom w zakresie doboru odpowiedniego programu z naszej oferty, pomoc w rozwiązywaniu prostych problemów związanych z instalacją i działaniem programów oraz wszelkie inne działania handlowe takie jak prowadzenie procesu ofertowego i sprzedażowego.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, nie boisz się wyzwań i chcesz poznawać nowe rozwiązania, to zapraszamy do współpracy :)

Zadania na stanowisku:
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań dla klientów
  • Bieżąca obsługa klientów i zgłoszeń - odbieranie telefonów, obsługa skrzynki mailowej, generowanie licencji
  • Podstawowa pomoc w zakresie instalacji, wdrożenia i obsługi oferowanych rozwiązań
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z naszymi dystrybutorami
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość excela (warunek konieczny)
  • Sprawne posługiwanie się komputerem i oprogramowaniem (instalacja i konfiguracja programów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Angielski komunikatywny przynajmniej w piśmie (skype/e-mail)
Mile widziane:
  • Znajomość programów ERP (np. InsERT Subiekt, Comarch ERP Optima)
  • Podstawowa znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość obsługi sklepów internetowych

Miejsce pracy: Kluczbork

Praca na umowę o pracę (lub B2B jeśli ktoś woli).

CV prosimy kierować na adres praca@artoit.pl.