Opieka serwisowa i Obsługa informatyczna, Outsourcing IT

Wsparcie systemów ERP

Bieżąca obsługa systemów

Jako partner firmy Comarch oraz InsERT oferujemy pełne wsparcie w codziennie obsłudze systemów handlowych, magazynowych i księgowych.

Tworzenie kopii zapasowych

Zajmujemy się backupem danych. W przypadku awarii infrastruktury lub systemu zapewniamy szybki powrót do funkcjonowania firmy.

Monitorowanie systemu

Na bieżąco aktualizujemy system, przekazujemy informacje o zmianach i nowościach.

Dostosowanie oprogramowania

Możemy dostosować system do Państwa potrzeb. Wiele funkcji nie jest dostępnych dla użytkowników obsługujących systemy samodzielnie.

Indywidualne rozwiązania

Jako producent oprogramowania możemy zapewnić stworzenie dedykowanych rozwiązań, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Migracja danych

Dzięki bezpośredniemu wsparciu producentów oraz wiedzy programistycznej możemy wykonać migracje niezbędnych danych.

Obsługa infrastruktury

Sieci komputerowe

Projektowanie, wykonanie, pomiary i serwis sieci miedzianych, światłowodowych i bezprzewodowych. Wykonamy i obsłużymy sieć w najnowszych dostępnych technologiach.

Sprzęt komputerowy

Dzięki długofalowej współpracy z hurtowniami i dostawcami sprzętu informatycznego możemy zapewnić atrakcyjne warunki przy zakupie sprzętu oraz wsparcie w jego finansowaniu.

Oprogramowanie

Dostarczymy kompleksowe oprogramowanie serwerowe, bazodanowe i użytkowe dla Twojej firmy.

Monitoring IP

Nowoczesny monitor oparty na sieciach komputerowych, to również może być nasze zadanie. Od jego instalacji po konfiguracje i stałą obsługę.

Korzyści z outsourcingu

Ciągłość pracy firmy

Błąd systemu, awaria sprzętu lub skomplikowany problem? Zapewnimy ciągłość pracy wszystkich systemów, a w przypadku awarii szybko dostarczymy niezbędny sprzęt.

Obniżenie kosztów

Utrzymanie zespołu IT lub wzywanie serwisantów od czasu do czasu może okazać się dużo bardziej kosztowne, niż stała obsługa serwisowa. Staramy się z wyprzedzeniem reagować na niekorzystne sytuacje i alarmować o nieprawidłowościach lub zbliżających się zagrożeniach.

Konsolidacja zadań

Nie musisz szukać najtańszej firmy, która dostarczy sprzęt, innej, która dostarczy oprogramowanie, a także wykonawców, którzy np. zbudują sieć w firmie. Wszystkie sprawy szybko załatwisz u nas.

Bezpieczeństwo

Wirus, który skasował pocztę lub pliki? Komputer, który nagle się wyłączył i straciłeś dane firmy? Zablokowany komputer po włożeniu pendriva? Po wdrożeniu naszej polityki bezpieczeństwa i rozwiązań na pewno Twoja firma i jej dane będą solidnie chronione.

Nowe możliwości

Pracownicy mówią, że się nie da? Specjaliści podają bajońskie sumy? Znamy to :) Zobaczysz, że u nas wiele rzeczy się po prostu da.

Obsługa informatyczna firm i instytucji już od 500 zł netto miesięcznie.

Ceny ustalane na podstawie indywidualnych wymagań, ilości oraz stanu sprzętu i zakresu wykonywanych działań w ramach obsługi serwisowej.

Obsługiwane regiony:

  • opolskie - Byczyna, Kluczbork, Namysłów, Wołczyn, Olesno, Opole, Brzeg, Ozimek, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Strzelce Opolskie, Praszka
  • dolnośląskie - Wrocław, Oleśnica, Syców, Oława, Jelcz-Laskowice
  • łódzkie - Wieruszów, Wieluń, Sieradz, Łódź
  • wielkopolskie - Kępno, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski
  • śląskie - Katowice, Gliwice, Bytom, Częstochowa, Myszków, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Lubliniec
  • i inne