Obsługa informatyczna, Outsourcing IT

IT - kluczowa infrastruktura przedsiębiorstwa

W dobie cyfryzacji, elektronicznej dokumentacji, sprzedaży e-commerce, mnóstwa integracji z różnymi systemami, utrzymanie całej infrastruktury informatycznej i teleinformatycznej jest kluczowe dla funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa. Jednocześnie wymaga to wykwalifikowanej wiedzy, znajomości różnych technologii, ale także bycia na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami prawnymi, zagrożeniami płynącymi z cyberataków, czy innowacjami pozwalającymi usprawnić działanie firmy i tym samym dać przewagę konkurencyjną.

Szerokie kompetencje i bogate doświadczenie, to zwiększone bezpieczeństwo firmy

Profesjonalna obsługa IT, to nie tylko naprawianie komputerów, ale też znajomość przepisów podatkowych, prawnych, budowlanych, licencyjnych, nowinek technologicznych, doświadczenie we współpracy z danymi markami urządzeń, ich awaryjnością, wsparciem producentów. To także znajomość sieci, standardów bezpieczeństwa, które zmniejszają ryzyko niepowołanego dostępu do wrażliwych danych, czy całkowitą utratę tych danych.

Komunikacja IT z pracownikami różnych działów

Odpowiednie predyspozycje interpersonalne, to również ważny czynnik współpracy między firmą obsługującą infrastrukturę firm i ich systemy, ponieważ wymaga komunikacji z pracownikami firmy, pomoc w rozwiązywaniu ich problemów i wyjaśnianiu zasad bezpieczeństwa.

Korzyści z outsourcingu

Dzięki możliwości outsourcingu IT mamy możliwość skorzystania z fachowej wiedzy i umiejętności bez ponoszenia dużych kosztów pracowniczych. Profesjonalności w każdej branży są wysoko nagradzani, dlatego wiele firm nie stać na utrzymanie bardzo wykwalifikowanego pracownika IT. Outsourcing daje dostęp do wysoko wykwalifikowanego personelu za ułamek kwoty, którą musielibyśmy ponieść zatrudniając różnych specjalistów, których przecież nie potrzebujemy codziennie przez 8 godzin.

Obsługa informatyczna firm i instytucji już od 500 zł netto miesięcznie.

Ceny ustalane na podstawie indywidualnych wymagań, ilości oraz stanu sprzętu i zakresu wykonywanych działań w ramach obsługi serwisowej.

Wsparcie systemów ERP

Bieżąca obsługa systemów

Jako partner firmy Comarch oraz InsERT oferujemy pełne wsparcie w codziennie obsłudze systemów handlowych, magazynowych i księgowych.

Tworzenie kopii zapasowych

Zajmujemy się backupem danych. W przypadku awarii infrastruktury lub systemu zapewniamy szybki powrót do funkcjonowania firmy.

Monitorowanie systemu

Na bieżąco aktualizujemy system, przekazujemy informacje o zmianach i nowościach.

Dostosowanie oprogramowania

Możemy dostosować system do Państwa potrzeb. Wiele funkcji nie jest dostępnych dla użytkowników obsługujących systemy samodzielnie.

Indywidualne rozwiązania

Jako producent oprogramowania możemy zapewnić stworzenie dedykowanych rozwiązań, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Migracja danych

Dzięki bezpośredniemu wsparciu producentów oraz wiedzy programistycznej możemy wykonać migracje niezbędnych danych.

Obsługa infrastruktury

Sieci komputerowe

Projektowanie, wykonanie, pomiary i serwis sieci miedzianych, światłowodowych i bezprzewodowych. Wykonamy i obsłużymy sieć w najnowszych dostępnych technologiach.

Sprzęt komputerowy

Dzięki długofalowej współpracy z hurtowniami i dostawcami sprzętu informatycznego możemy zapewnić atrakcyjne warunki przy zakupie sprzętu oraz wsparcie w jego finansowaniu.

Oprogramowanie

Dostarczymy kompleksowe oprogramowanie serwerowe, bazodanowe i użytkowe dla Twojej firmy.

Monitoring IP

Nowoczesny monitor oparty na sieciach komputerowych, to również może być nasze zadanie. Od jego instalacji po konfiguracje i stałą obsługę.

Korzyści z outsourcingu

Ciągłość pracy firmy

Błąd systemu, awaria sprzętu lub skomplikowany problem? Zapewnimy ciągłość pracy wszystkich systemów, a w przypadku awarii szybko dostarczymy niezbędny sprzęt.

Obniżenie kosztów

Utrzymanie zespołu IT lub wzywanie serwisantów od czasu do czasu może okazać się dużo bardziej kosztowne, niż stała obsługa serwisowa. Staramy się z wyprzedzeniem reagować na niekorzystne sytuacje i alarmować o nieprawidłowościach lub zbliżających się zagrożeniach.

Konsolidacja zadań

Nie musisz szukać najtańszej firmy, która dostarczy sprzęt, innej, która dostarczy oprogramowanie, a także wykonawców, którzy np. zbudują sieć w firmie. Wszystkie sprawy szybko załatwisz u nas.

Bezpieczeństwo

Wirus, który skasował pocztę lub pliki? Komputer, który nagle się wyłączył i straciłeś dane firmy? Zablokowany komputer po włożeniu pendriva? Po wdrożeniu naszej polityki bezpieczeństwa i rozwiązań na pewno Twoja firma i jej dane będą solidnie chronione.

Nowe możliwości

Pracownicy mówią, że się nie da? Specjaliści podają bajońskie sumy? Znamy to :) Zobaczysz, że u nas wiele rzeczy się po prostu da.

Obsługiwane regiony:

  • opolskie - Byczyna, Kluczbork, Namysłów, Wołczyn, Olesno, Opole, Brzeg, Ozimek, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Strzelce Opolskie, Praszka
  • dolnośląskie - Wrocław, Oleśnica, Syców, Oława, Jelcz-Laskowice
  • łódzkie - Wieruszów, Wieluń, Sieradz, Łódź
  • wielkopolskie - Kępno, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski
  • śląskie - Katowice, Gliwice, Bytom, Częstochowa, Myszków, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Lubliniec
  • i inne