Usługi wdrażania oprogramowania ERP

Wdrożenia Navireo

Jako partner firmy InsERT zajmujemy się wdrożeniami systemu ERP Navireo.

Wykonujemy również dedykowane rozwiązania zintegrowane z Navireo, co pozwala na ogromne możliwości automatyzacji procesów biznesowych przedsiębiorstwa, jego integracji z innymi systemami, a nawet urządzeniami. Nie muszą się Państwo sugerować tylko możliwościami samych modułów Navireo, ponieważ jesteśmy w stanie znacznie rozszerzyć ich wbudowane możliwości, dzięki elastyczności jaką daje system Navireo.

logo insert
logo comarch

Wdrożenia Comarch ERP

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch.

Dzięki bezpośredniemu wsparciu ze strony jednego z największych producentów oprogramowania - polskiej firmy Comarch S.A. zapewniamy wdrożenie programu ERP oraz stworzenia dodatkowych modułów zintegrowanych z Państwa systemem.

Oferujemy pełne wsparcie i kompleksowe usługi - od analizy przedwdrożeniowej, przez przygotowanie infrastruktury technicznej, po instalacje, konfiguracje i szkolenie użytkowników.

Wdrożenia Subiekta GT i nexo PRO

Oferujemy także wdrożenia dla małych i średnich firm - już od 5 stanowisk.

Jako partner firmy InsERT zapewniamy pełny serwis i obsługę oprogramowania firmy InsERT. Na szczęście nie trzeba dysponować wielkim budżetem, aby móc zapewnić swojej firmie elastyczny i dobry system do zarządzania magazynem, sprzedażą, obsługą księgowości, czy relacji z klientami. Pakiet programów dla przedsiębiorstw firmy InsERT oferuje sprawdzony system do zarządzania małą i średnią firmą.

Dzięki naszym dodatkom i rozszerzeniom daje niejednokrotnie możliwości bardzo drogich systemów.

logo insert