Zaprojektujemy i wdrożymy system informatyczny dla Twojej firmy

Sprzedaż

Integracja kanałów sprzedaży

Swój sklep internetowy, platformy sprzedażowe (np. Allegro, eBay), sieć sklepów oraz zamówienia hurtowe B2B? Zamówienia ze wszystkich kanałów sprzedaży mogą być zintegrowane!

Zarządzanie ofertą produktową

Pobieranie danych od dostawców, producentów, szybkie i masowe zmiany cen, opisów produktów.

Kontrola zamówień

Zarządzenie zamówieniami, ich historią, statusami oraz informowanie kontrahenta na bieżąco.

Priorytetowanie zadań

Kontrolowanie wydań magazynowych, kolejkowanie zadań na podstawie podpisanych umów z partnerami biznesowymi.

Magazyn

Szybkie lokalizowanie

Wydajniejsze kompletowanie zamówień przez odpowiednie oznaczenie magazynu i zintegrowany system sortujący zadania dla magazyniera.

Kontrola dostaw i wydań

Łatwe sprawdzanie na bieżąco kompletności zamówień wysyłanych do Klientów oraz dostaw od partnerów biznesowych na wczesnym etapie.

Wymiana dokumentów

Brak ręcznej pracy księgowych i handlowców oraz mniej pomyłek. Wymieniaj faktury i dokumenty magazynowe elektronicznie i nie martw się mozolnym wprowadzaniem ich do systemu!

Planowanie zaopatrzenia

Stany magazynowe pod kontrolą, dzięki automatycznym zamówieniom do dostawców i producentów. Aktualizowanie informacji o stanach magazynowych we wszystkich kanałach sprzedaży.

Produkcja

Rejestracja zadań

Kontrolowanie etapów produkcji, zlecanie zadań, sprawdzanie, czy zostały poprawnie zakończone.

Wymiana informacji

Czy zlecać dalszą część produkcji, czy być może zająć się innym zleceniem? Odpowiednia wymiana informacji między działami produkcji pozwoli efektywniej zarządzać dostępnymi zasobami.

Integracja z maszynami

Urządzenia pozwalają na zdalną komunikacje? Oprogramujemy to! Wysyłanie danych bezpośrednio na urządzenia, odbieranie udostępnianych przez nie informacji - to jest możliwe.

Planowanie zasobów

Produkcja stoi, bo nie zamówiono materiałów? System sam zleci dostawę, wliczając w to rezerwacje i planowane dostawy. Nie martw się ręcznym liczeniem i pamiętaniem o wszystkim.

Nasza działalność skupia się w głównej części na tworzeniu dedykowanego oprogramowania, dostosowanego do potrzeb zamawiającego.

Projektujemy i tworzymy systemy, które mogą pomóc w rozwoju firmy, jak na przykład systemy B2B, B2C, platform sprzedaży, czy produkcyjne, dzięki który wymiana dokumentów, informacji, a także realizowanie całych transakcji staje się szybsze, łatwiejsze i wygodniejsze.

Pracownicy mogą w pełni skupić się na swojej pracy, a system informatyczny dostarcza wszystkich potrzebnych dla Państwa funkcjonalności.

Dzięki dedykowanym system informatycznym mogą Państwo zwiększyć liczbę obsługiwanych zamówień. Przygotowany system IT może zautomatyzować żmudną pracę operatorów. Czynności zajmujące niejednokrotnie godziny dziennie mogą zostać skrócone do minut, a nawet sekund.

Zajmujemy się tworzeniem aplikacji integrujących systemy informatyczne i programy, np. strony internetowe z programami handlowo magazynowymi, czy rozbudowane systemy webowe z systemami ERP, CRM i innymi. Możemy również wykonać programy całkiem dedykowane, które będą zintegrowane z oprogramowaniem, które już Państwo posiadają. Dzięki temu nie ma potrzeby mozolnego przepisywania danych z jednego programu do drugiego. Stworzony program może wykonać to za nas automatycznie, co daje przede wszystkim zaoszczędzony czas, jak również bezpieczeństwo przy wymianie informacji (drobne błędy, które może popełnić człowiek podczas wpisywania danych ręcznie).