Oferta pracy: Informatyk - wdrożeniowiec

Jesteśmy firmą IT tworząca rozszerzenia dla systemów ERP popularnej firmy InsERT, której jesteśmy partnerem. Oprócz tego tworzymy dedykowane rozwiązania informatyczne i wdrażamy systemy ERP.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wdrażanie, konfiguracje i utrzymanie systemów informatycznych. Koniecznością przy tym jest ogólna znajomość tematyki związanej z informatyką, czyli również ze sprzętem, sieciami komputerowymi, konfiguracją oprogramowania, czy znajomością sprzętu biurowego.

Osoba na tym stanowisku będzie miała także bezpośredni kontakt z klientami i użytkownikami, dlatego kultura osobista na odpowiednim poziomie i dobra komunikacja interpersonalna jest cechą bardzo pożądaną :)

Obowiązki na tym stanowisku:
  • Pomoc w zakresie IT – wsparcie techniczne dla klientów z naszego autorskiego oprogramowania, systemów ERP (głównie InsERT), systemów operacyjnych, programów biurowych, antywirusów itp.
  • Konfiguracja sprzętu– sieci, serwerów, komunikacji urządzeń, konfiguracji zabezpieczeń, sprzętu biurowego itp.
  • Wdrażanie oprogramowania – przede wszystkim systemów ERP InsERT oraz nasze autorskie oprogramowanie, prezentacje ich możliwości, instalacja, konfiguracja ustawień, szkolenie użytkowników
  • Współpraca przy rozwoju naszego oprogramowania - testowanie, zgłaszanie sugestii i błędów, przekazywanie opinii użytkowników
Co jest wymagane:
  • Znajomość budowy komputerów, umiejętność konfiguracji systemów (MS Windows)
  • Znajomość z sieci komputerowych (przynajmniej na poziomie CCNA) – konfiguracja routerów, urządzeń klienckich, zabezpieczeń
  • Przynajmniej podstawowa znajomość z zakresu fakturowania i dokumentów magazynowych w przedsiębiorstwach
  • Przynajmniej podstawowa znajomość baz danych i języka SQL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
Co będzie atutem:
  • Znajomość systemów InsERT lub Comarch
  • Znajomość Active Directory
  • Ogólne orientowanie się w przepisach podatkowych/księgowych

Miejsce pracy: Kluczbork/Byczyna

Praca na umowę o pracę (lub B2B jeśli ktoś woli). Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy kierować na adres praca@artoit.pl.