Subiekt nexo - Ukrywanie magazynów i oddziałów

pudełko Subiekt nexo - Ukrywanie magazynów i oddziałów

Program pozwalający na blokowanie dostępu do magazynów i oddziałów wybranym użytkownikom nexo. Dzięki niemu możemy ukryć widoczność zarówno magazynów dostępnych w Subiekcie nexo PRO, jak również oddziałów wybranym użytkownikom systemu nexo.

Po nadaniu blokady zalogowany użytkownik Subiekta nexo nie będzie mógł wybrać zaznaczonych przez nas w programie magazynów i oddziałów. Tym samym możemy zablokować dostęp m.in. do: podglądu stanów magazynowych w nexo, podglądu wystawionych dokumentów handlowych i magazynowych (faktury, paragony, WZ, PZ itd.), co ograniczy dostęp do wrażliwych informacji przez użytkowników nieupoważnionych.

Korzystając z naszego narzędzia mogą Państwo we własnym zakresie wykonać tego typu operacje na swoim podmiocie nexo, w prosty i bezpieczny sposób.

Listy dostępne w programie można sortować alfabetycznie według użytkowników, magazynów lub oddziałów, dzięki czemu w czytelny sposób znajdziemy szukaną pozycję blokady.

Pobierz program

Program można uruchomić w wersji testowej. Należ wtedy w polach NIP i Klucz wpisać „demo”. W wersji testowej program umożliwia nadalnie blokad dla 2 użytkowników na magazyn i 2 na oddział.

Wersja 1.0.1:

Kup licencję i korzystaj w pełni za kilka minut!

Z programu w pełni możesz korzystać w kilka chwil! Wystarczy kliknąć w "Kup Teraz", wypełnić dane, opłacić przelew przez PayU, a po potwierdzeniu system licencji wyśle na podany e-mail klucz licencji, przypisany do podanego numeru NIP.

Ponad

Klientów

Sprzedanych Licencji

Około

Uruchomień Dziennie

Tylko

by otrzymać klucz

Nazwa
Opis
Cena
Subiekt nexo - Blokada Magazynów i Oddziałów
box programu Subiekt nexo - Blokada Magazynów i Oddziałów
Moduł importu zamówień z Menadżera Sprzedaży Allegro do Subiekta nexo PRO.
Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna importera - klucz wysyłany na adres e-mail.

Dożywotnio:

399 zł netto

Dostęp do wszystkich* modułów na 12 miesięcy dla Subiekta nexo PRO.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna - uniwersalny klucz wysyłany na adres e-mail.

*Moduły dedykowane i pisane na zamówienie oraz eLinker nie wchodzą w skład pakietu.

12 miesięcy:


65 zł netto miesięcznie

Wymagania

FAQ

  • Czy Państwa program działa tylko z wersją PRO?

    Tak. Nexo PRO, czyli dawna Sfera, gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Subiekta.. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt nexo.

  • Czy program jest bezpieczny dla bazy Subiekta?

    Poprawność wprowadzanych danych gwarantuje nam dodatek w wersji PRO, który jest stworzony przez autorów Subiekta, czyli firmę InsERT.

  • Czy przy wersji dożywotniej trzeba płacić za dostęp do aktualizacji?

    Nie. Przy tej wersji licencji mamy dożywotnią możliwość korzystania z programu i wszystkich jego najnowszych wersji, dopóki będzie rozwijany.