Subiekt GT - Kontrola wydań i przyjęć magazynowych

pudełko Subiekt GT - Kontrola wydań i przyjęć magazynowych

Program wspomagający pakowanie zamówień i obsługę dostaw, zintegrowany z Subiektem GT. Za pomocą skanera kodów kresowych podłączonego do komputera (również bezprzewodowo) towary z różnych dokumentów magazynowych (ale też handlowych) np. WZ, PZ, ZK, MM itd. są skanowane przez użytkownika, a program kolejno sprawdza i podlicza zeskanowane produkty.

Dzięki temu magazynier już na etapie kompletowania zamówienia lub przed ostatecznym przyjęciem na magazyn może sprawdzić, czy wszystkie pozycje fizycznie zgadzają się z wystawionym dokumentem. Moduł współpracuje ze zwykłymi czytnikami kodów kreskowych, zarówno podłączonych kablem jak i bezprzewodowych. Podstawowe czytniki bezprzewodowe z wbudowaną pamięcią lub zczytującą kody na bieżąco, to koszt niespełna 300 zł brutto. To czyni rozwiązanie atrakcyjnym cenowo, ponieważ nie wymaga drogich urządzeń.

Program projektowany był z myślą o prostej obsłudze i czytelności danych. Dzięki temu praca z nim jest wygodna i ergonomiczna. Do jego poznania i zrozumienia nie trzeba przeprowadzać żmudnych szkoleń dla personelu, co zmniejsza również koszty firmy przy wdrożeniu naszego rozwiązania.

Zobacz filmik przedstawiający najważniejsze funkcje w programie:

Aplikacja może pracować w dwóch trybach - zwykłym okienkowym oraz pełnoekranowym. Dzięki temu idealnie nada się jako program uruchomiony na terminalach POS z obsługą dotykową! Nowoczesny i funkcjonalny magazyn za ułamek kwoty dużych systemów ERP!

Praca na urządzeniach mobilnych

Z racji dostosowania interfejsu do urządzeń dotykowych, program nadaje się do tabletów z systemem operacyjnym Windows 10, Windows 11 lub laptopami z ekranem dotykowym. Może też być zainstalowany na terminalu POS z systemem Windows.

Priorytetowanie kompletowania zamówień

Moduł posiada możliwość ustalania priorytetów dla wydań magazynowych oraz pozwala na pracę wielostanowiskową. Osoba decyzyjna może nadawać priorytety dokumentom, a pozostali operatorzy na swoich stanowiskach widzą które mają największy, a które najmniejszy.

W momencie rozpoczęcia skanowania przez operatora wszyscy inni widzą, że dokument ma status "Rozpoczęty". Widnieje też informacja o operatorze, który skanował pozycje z danego dokumentu.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

W programie możemy dostosować widok listy dokumentów oraz listy podczas skanowania. Użytkownik może wybrać jakie kolumny mają być wyświetlane oraz w jakiej kolejności.

W ustawieniach definiujemy również typy dokumentów jakie mają być wyświetlane i magazyny na których zostały wystawione. Oprócz tego program może automatycznie odświeżać listę dokumentów do skompletowania co zadany interwał czasowy.

W oknie kompletowania, czyli w momencie, gdy już fizycznie skanujemy towary możemy również wybrać kilka dodatkowych opcji. Oprócz standardowej funkcji jak wybieranie kolumn wyświetlanych na liście oraz ich kolejności możemy też zdefiniować nagłówki kolumn i ich wygląd. Do wyboru mamy spory wachlarz pól z Subiekta, które mogą pojawić się na liście - są to też m.in. podstawowe pola własne.

Dzięki temu, że możemy ustawiać własne nazwy kolumn oraz wyświetlać różne pola z Subiekta w tabeli podczas skanowania, to np. w polu własnym towaru możemy zapisywać informacje o lokalizacji produktu na magazynie i wyświetlić te dane na liście podczas kompletowania.

Informacja na jakim Zamówieniu jest skanowany towar

Moduł ma funkcję, która umożliwia podczas skanowania towaru sprawdzanie w bazie Subiekta, czy towar, który właśnie zeskanowaliśmy nie widnieje na jakimś niezrealizowanym Zamówieniu. Dzięki temu możemy np. od razu odłożyć przyjmowany towar na inne miejsce, zamiast odkładać go na półkę.

Jeśli zamówień jest więcej, to po kliknięciu w polu wyświetli nam się lista wszystkich Zamówień, na których widnieje przed chwilą zeskanowany produkt. Funkcja ta działa w przypadku kompletacji dokumentów przychodowych, czyli np. FZ/PZ/ZD.

Wyświetlanie statusu kompletacji w Subiekcie

Aktualny status kompletacji może być wyświetlany również bezpośrednio w Subiekcie. W tym celu w Subiekcie GT należy dodać specjalne pole własne zaawansowane, do każdego typu dokumentu, który używamy z poziomu naszej aplikacji. Aby dodanie pola własnego zaawansowanego do dokumentu było możliwe, konieczne jest posiadanie rozszerzenia licencyjnego InsERT PLUS - czyli np. czerwonyPLUS.

Jeśli zatem kompletujemy np. dokumenty PZ, to w Subiekcie do dokumentów PZ musimy dodać pole własne zaawansowane o nazwie A_KontrolaWydan typu Tekst.

A jeżeli korzystamy równocześnie do kompletacji na dokumentach ZK, to pole tego samego typu i o tej samej nazwie musimy dodać do Zamówień w Subiekcie GT. W przypadku, gdy takie pole istnieje, to program będzie starał się zapisać w nim informacje o aktualnym statusie kompletacji z poziomu naszej aplikacji. Dzięki temu możemy mieć aktualny podgląd na jakim etapie kompletacji jest np. konkretne zamówienie.

Licencja

Program nie ma ograniczeń stanowiskowych. Licencja przypisana jest do numeru NIP. Należy tylko pamiętać, że Subiekt i Sfera ma ograniczenia stanowiskowe.

Zatem jeżeli chcemy uruchomić program jednocześnie na większej ilości urządzeń, to musimy dokupić stosowną ilość rozszerzeń Subiekta GT i Sfery na kolejne stanowiska. Jeżeli chodzi o licencję na ten program, to nie muszą Państwo dokupować żadnych rozszerzeń o kolejne stanowiska, na których będzie dokonywana kompletacja.

Wszelkie komunikaty o przekroczeniu stanowisk pochodzą tylko i wyłączenie z mechanizmów InsERT GT i tylko one mogą blokować uruchomienie się programu jeśli licencje InsERT zostały przekroczone.

Pobierz program

Program można uruchomić w wersji testowej. Należ wtedy w polach NIP i Klucz wpisać „demo”. W wersji testowej program umożliwia dokonania do 3 kompletacji dokumentów z Subiekta.

Wersja 2.0.3

Wersja 1.2.4

Lista zmian

Wersja 2.0.3
 • Dodanie możliwości wyłączenia zalogowania jako Szef, aby móc zmieniać ustawienia programu - teraz Szef może wyłączyć taką konieczność
 • Dodanie opcji automatycznego zatwierdzania usług podczas kompletacji
 • Poprawiono rozpoznawanie konta Szefa w Subiekcie GT, gdy zmieniono jego nazwę
 • Poprawka związana z brakiem ustawiania czcionki na liście kompletacji dla pozycji (ustawiała się tylko dla nagłówków listy)
Wersja 2.0.2
 • Poprawka związana z filtrowaniem dokumentów na liście
Wersja 2.0.1
 • Dodanie mechanizmu logowania błędów do pliku
 • Poprawienie zapisu statusu do pola własnego dokumentu, w przypadku dokumentów generowanych automatycznie
 • Poprawienie błędnego wyświetlania nazwy kontrahenta
Wersja 2.0.0
 • Dodano zapisywanie zeskanowanych pozycji
 • Dodano możliwość wyboru kolumn widocznych na listach - dokumentu i kompletacji. Użytkownik sam wybiera jakie dane są wyświetlane i w jakiej kolejności
 • Dodano możliwość wyłączenia ręcznego zatwierdzania ilości towaru
 • Pozycje skompletowane przy użyciu skanera, a te zatwierdzone ręcznie wyświetlają się teraz w nieco innym kolorze - dzięki temu można odróżnić, które zostały ręcznie zatwierdzone
 • Ujednolicenie interfejsu - jeden typ okna do pracy pełnoekranowej i zwykłej
 • Dodano podgląd statusu kompletacji na dokumencie w Subiekcie przy użyciu pola własnego zaawansowanego o nazwie A_KontrolaWydan
 • Dodano sprawdzanie, czy skanowany towar widnieje na jakimś niezrealizowanym ZK wraz z możliwością wyświetlenia listy tych ZK
 • Dodano dodatkowy sygnał dźwiękowy podczas zeskanowania zbyt dużej ilości towaru
 • Dodano możliwość wyłączenia ręcznego zatwierdzania ilości towaru
 • Dodano obsługę dokumentów ZD
Wersja 1.2.4
 • Poprawka błędu z nierozpoznawaniem symboli składników kompletu podczas skanowania

Kup licencję i korzystaj w pełni za kilka minut!

Z programu w pełni możesz korzystać w kilka chwil! Wystarczy kliknąć w "Kup Teraz", wypełnić dane, opłacić przelew przez PayU, a po potwierdzeniu system licencji wyśle na podany e-mail klucz licencji, przypisany do podanego numeru NIP.

Ponad

Klientów

Sprzedanych Licencji

Ponad

Uruchomień Dziennie

Tylko

by otrzymać klucz

Nazwa
Opis
Cena
Subiekt GT - Kontrola wydań magazynowych
box programu subiekt gt kontrola wydań
Program wspomagający kontrolę wydawanych i przyjmowanych produktów, zintegrowany z Subiektem GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Brak ograniczeń stanowiskowych - uruchomi się na tylu użądzeniach, na ile jest wykupionych licencji Subiekta GT i Sfery.

Wersja elektroniczna - klucz wysyłany na adres e-mail.

Na 30 dni:

149 zł netto

Na 12 miesięcy

490 zł netto

Dożywotnio:

1200 zł netto

Dostęp do wszystkich* modułów na 12 miesięcy dla Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna - uniwersalny klucz wysyłany na adres e-mail.

*Moduły dedykowane i pisane na zamówienie oraz eLinker nie wchodzą w skład pakietu.

12 miesięcy:


65 zł netto miesięcznie

Możliwości programu

 • Kontrola poprawności kompletowanych zamówień
 • Obsługa dokumentów przychodowych (np. PZ, ZD)
 • Obsługa dokumentów wewnątrzmagazynowych (PW, RW, MM)
 • Obsługa dokumentów ZK - Zamówienia od Klientów
 • Priorytetowanie zadań dla magazynierów
 • Statusy zamówień
 • Widoczność statusów w Subiekcie GT
 • Automatyczne wykrywanie rozpoczęcia kompletowania zamówienia
 • Obliczanie czasu kompletowania przez magazyniera
 • Praca na dotykowych ekranach - dwa tryby aplikacji (okienkowy i pełnoekranowy)
 • Prosty i czytelny interfejs
 • Zapisywanie wcześniej zeskanowanych pozycji podczas, gdy nie skończyliśmy kompletacji za jednym razem
 • Własne definiowanie widocznych kolumn
 • Wyświetlanie na jakich oczekujących ZK jest zeskanowany towar
 • Obsługa usług jednorazowych
 • Możliwość ręcznej akceptacji pozycji, w tym również zablokowanie takiej możliwości
 • Dodawanie komentarzy do kompletowania, niezależnych od bazy Subiekta lub Navireo
 • Praca wielostanowiskowa
 • Inteligenta obsługa kompletów i ich składników (bez zbędnych ustawień)
 • Wyświetlanie zdjęć towarów dla lepszej identyfikacji produktów

Wymagania

FAQ

 • Czy Państwa program potrzebuje aktywnej Sfery?

  Tak. Sfera gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Subiekta. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt GT. Aczkolwiek Sferę dla Subiekta GT można aktywować na 14 testowych dni, na każdym podmiocie, więc jeżeli operacje mają charakter jednorazowy, to nie trzeba kupować sfery.

 • Czy program jest bezpieczny dla bazy Subiekta?

  Poprawność wprowadzanych danych gwarantuje nam dodatek Sfera, który jest stworzony przez autorów Subiekta, czyli firmę InsERT.

 • Czy przy wersji dożywotniej trzeba płacić za dostęp do aktualizacji?

  Nie. Przy tej wersji licencji mamy dożywotnią możliwość korzystania z programu i wszystkich jego najnowszych wersji, dopóki będzie rozwijany.

 • Na ilu stanowiskach mogę uruchomić program?

  Z naszej strony nie ma ograniczeń stanowiskowych. Licencja przypisana jest do numeru NIP i program uruchomi się na tylu stanowiskach, na ile pozwoli Subiekt. Czyli wszystko zależy od ilości dostępnych licencji Sfery i Subiekta GT w Państwa podmiocie. Wszelkie komunikaty informujące o przekroczeniu liczby stanowisk pochodzą z mechanizmów InsERT GT.

 • Czy program będzie działał na kolektorze danych z Androidem lub Windows CE?

  Nie. Aplikacja zadziała wszędzie tam, gdzie poprawnie uruchamia się Subiekt GT, a ten działa tylko na systemach Windows. Zatem nasz program również do poprawnej pracy potrzebuje systemu operacyjnego Windows.

 • Czy możemy przetestować aplikację przed zakupem?

  Oczywiście. Instalkę można pobrać z zakładki Pobierz. Jest to dokładnie ta sama aplikacja co po zakupie. Ma jedynie ograniczenie co do ilości wykonanych kompletacji.