Subiekt GT - Automatyczne Kompletowanie na Fakturach i Dokumentach

pudełko Automatyczne Kompletowanie dla Subiekta GT

Dodatek umożliwia automatyczne montowanie kompletów pozycji na fakturach, paragonach i dokumentach WZ w Subiekcie GT. Jeżeli sprzedajemy towary, które są dodane w Subiekcie jako komplety i nie chcemy ręcznie tworzyć RW składników i PW kompletów z danego dokumentu, to ten program na pewno ułatwi i przyspieszy Państwa pracę z programem Subiekt GT.

Moduł ten filtruje wybrane dokumenty z odłożonym skutkiem magazynowym lub wycofanym. Uruchamiany ręcznie lub automatycznie, o zadany interwał czasowy, automatycznie generuje RW i PW niezbędne do skompletowania pozycji na dokumentach i następnie zmienia skutek magazynowy dokumentu na wywołany.

Program może działać zatem w pełni automatycznie, a w przypadku niepowodzenia przy kompletowaniu może wysłać wiadomość e-mail ze szczegółami błędu, jak również zapisywać logi z działania do pliku tekstowego.

Kompletacja będzie dokonywana na wszystkich widocznych dokumentach, które spełniają warunki filtrowania. Z racji działania na Sferze aktywne są przy tym wszystkie mechanizmy Subiekta GT, czyli np. Subiekt nie zezwoli na zapis dokumentu z wywołanym skutkiem, jeśli nie ma wystarczającej ilości składników na magazynie.

Program może zastąpić prostą produkcję, ponieważ automatycznie wygeneruje dokumenty rozchodowe materiałów (składników) oraz dokumenty przychodowe wyrobów gotowych (kompletów). Oprócz tego moduł obsługuje także komplety zagnieżdżone, co pozwala na obsługę podkompletów, czyli montowanie także składników, które są kompletami.

Pobierz program

Program można uruchomić w wersji testowej. Należ wtedy w polach NIP i Klucz wpisać „demo”. W wersji testowej program umożliwia automatyczne kompletowanie do 3 dokumentów.

Wersja 1.3.0:

Kup licencję i korzystaj w pełni za kilka minut!

Z programu w pełni możesz korzystać w kilka chwil! Wystarczy kliknąć w "Kup Teraz", wypełnić formularz i opłacić licencję przez PayU.

System automatycznie prześle klucz do programu na adres e-mail w kilka minut.

Ponad

Klientów

Sprzedanych Licencji

Około

Uruchomień Dziennie

Tylko

by otrzymać klucz

Nazwa
Opis
Cena
Subiekt GT - Automatyczne kompletowanie
pudełko dodatku automatyczne kompletowanie dla GT
Program do automatycznego kompletowania pozycji na dokumentach sprzedaży dla Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna importera - klucz wysyłany na adres e-mail.

Na 12 miesięcy

299 zł netto

Dostęp do wszystkich* modułów na 12 miesięcy dla Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna - uniwersalny klucz wysyłany na adres e-mail.

*Moduły dedykowane i pisane na zamówienie oraz eLinker nie wchodzą w skład pakietu.

12 miesięcy:


65 zł netto miesięcznie

Wymagania

FAQ

  • Czy Państwa program potrzebuje aktywnej Sfery?

    Tak. Sfera gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Subiekta. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt GT. Aczkolwiek Sferę dla Subiekta GT można aktywować na 15 testowych dni, na każdym podmiocie, więc jeżeli operacje mają charakter jednorazowy, to nie trzeba kupować sfery.

  • Czy program jest bezpieczny dla bazy Subiekta?

    Poprawność wprowadzanych danych gwarantuje nam dodatek Sfera, który jest stworzony przez autorów Subiekta, czyli firmę InsERT.

  • Czy przy wersji dożywotniej trzeba płacić za dostęp do aktualizacji?

    Nie. Przy tej wersji licencji mamy dożywotnią możliwość korzystania z programu i wszystkich jego najnowszych wersji, dopóki będzie rozwijany.