Subiekt GT - Import Rozrachunków z Excela

pudełko importera rozrachunków do Subiekta GT

Moduł dodatkowy Subiekt GT - Import Rozrachunków z Excela umożliwia masowe i szybkie przeniesienie rozrachunków ze starego systemu do Subiekta GT. Pozwala zaoszczędzić dodawanie rozrachunków z kontrahentami - należności oraz zobowiązania. Zazwczaj musimy wykonać tę pracę ręcznie podczas rozpoczynania pracy z nowym podmiotem, gdy przeszliśmy ze starego systemu handlowo-magazynowego na Subiekta GT i nie było możliwości automatycznego przenisienia tych informacji lub podczas pracy na kilku różnych systemach jednocześnie.

Dodatek ten niewątpliwie przyspiesza pracę wdrożeniowców jak również dzięki prostocie obsługi pozwala na samodzielne przeniesienie rozrachunków z przygotowanego wcześniej pliku Excela do Subiekta GT, co niewątpliwie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo zmniejsza ryzyko błędów, które pojawiają się przy ręcznym dodawaniu wszystkich pozycji.

Oprócz tego program posiada dodatkową funkcję w postaci zbiorczego usuwania rozrachunków, czego nie da się wykonać bezpośrednio z poziomu Subiekta.

Schemat pliku importu

Plik Excela musi być zbudowany w następujący sposób:

  • W czwartej kolumnie (D) może widnieć zarówno symbol jak i nr NIP kontrahenta, przy czym nr NIP może być z kreskami i bez, niezależnie jak wpisany jest w Subiekcie.
  • W kolumnie szóstej (F) należy wpisać literę: N - dla należności i Z - dla zobowiązania.
  • W kolumnie siódmej (G) należy wpisać symbol waluty (domyślnie PLN).

Kontrahenci powinni przed importem istnieć w kartotece Subiekta. Jeżeli ich dane również chcą Państwo w sposób automatyczny zaimportować np. z pliku Excela, to zapraszamy do zapoznania się z naszym dodatkiem import kontrahentów do Subiekta GT.

Pobierz program

Program można uruchomić w wersji testowej. Należ wtedy w polach NIP i Klucz wpisać „demo”. W wersji testowej program umożliwia import do 5 rozrachunków z pliku.

Wersja 1.0.2:

Kup licencję i korzystaj w pełni za kilka minut!

Z programu w pełni możesz korzystać w kilka chwil! Wystarczy kliknąć w "Kup Teraz", wypełnić dane, opłacić przelew przez PayU, a po potwierdzeniu system licencji automatycznie wyśle na podany e-mail klucz licencji, przypisany do podanego numeru NIP.

Ponad

Klientów

Sprzedanych Licencji

Ponad

Uruchomień Dziennie

Tylko

by otrzymać klucz

Nazwa
Opis
Cena
Subiekt GT - Import Rozrachunków z Excela
box programu subiekt gt import rozrachunków
Program do importu/przenoszenia rozrachunków z kontrahentami w pliku Excela do Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna importera - klucz wysyłany na adres e-mail.

Dożywotnio:

249 zł netto

Dostęp do wszystkich* modułów na 12 miesięcy dla Subiekta GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna - uniwersalny klucz wysyłany na adres e-mail.

*Moduły dedykowane i pisane na zamówienie oraz eLinker nie wchodzą w skład pakietu.

12 miesięcy:


65 zł netto miesięcznie

Wymagania

FAQ

  • Czy Państwa program potrzebuje aktywnej Sfery?

    Tak. Sfera gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Subiekta. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt GT. Aczkolwiek Sferę dla Subiekta GT można aktywować na 15 testowych dni, na każdym podmiocie, więc jeżeli operacje mają charakter jednorazowy, to nie trzeba kupować sfery.

  • Czy program jest bezpieczny dla bazy Subiekta?

    Poprawność wprowadzanych danych gwarantuje nam dodatek Sfera, który jest stworzony przez autorów Subiekta, czyli firmę InsERT.