Rewizor GT - Przeniesienie Rozrachunków z Excela

pudełko importera rozrachunków do Rewizora GT

Rozszerzenie dla Rewizora GT, które pozwala na import rozrachunków z plików Excel. Przy jego wykorzystaniu możemy przenieść rozrachunku ze starego systemu do Rewizora GT. Może być także pomocny podczas tworzenia Bilansu Otwarcia, konieczne jest wtedy podpięcie istniejących rozrachunków na BO w Rewizorze. Zatem w takiej sytuacji wystarczy zaimportować zbiorczo rozrachunki z kontrahentami do Rewizora GT, co na pewno zaoszczędzi sporo pracy, podczas tworzenia BO na podstawie informacji ze starego systemu.

Oprócz przenoszenia ze starego systemu może być także pomocny na codzień, kiedy to dostajemy rozrachunki wygenerowane np. z systemu sprzedażowego i chcemy dodać je właśnie do Rewziora na potrzeby księgowania. Importowany plik możemy przygotować samemu na bazie inforamcji wyeksportowanych z takiego systemu lub poprosić informatyka, aby taki eksporter z niego przygotował na potrzeby właśnie tego rozwiązania.

Moduł ten posiada także funkcję zbiorczego usuwania rozrachunków, gdzie taka operacja nie jest możliwa bezpośrednio z Rewizora (trzeba usuwać każde kolejno).

Schemat pliku importu

Plik Excela musi być zbudowany w następujący sposób:

  • W czwartej kolumnie (D) może widnieć zarówno symbol jak i nr NIP kontrahenta, przy czym nr NIP może być z kreskami i bez, niezależnie jak wpisany jest w Subiekcie.
  • W kolumnie szóstej (F) należy wpisać literę: N - dla należności i Z - dla zobowiązania.
  • W kolumnie siódmej (G) należy wpisać symbol waluty (domyślnie PLN).

Kontrahenci powinni przed importem istnieć w kartotece Rewizora. Jeżeli ich dane również chcą Państwo w sposób automatyczny zaimportować np. z pliku Excela, to zapraszamy do zapoznania się z naszym dodatkiem import kontrahentów do Rewizora GT.

Pobierz program

Program można uruchomić w wersji testowej. Należ wtedy w polach NIP i Klucz wpisać „demo”. W wersji testowej program umożliwia import do 5 rozrachunków z pliku.

Wersja 1.0.0:

Kup licencję i korzystaj w pełni za kilka minut!

Z programu w pełni możesz korzystać w kilka chwil! Wystarczy kliknąć w "Kup Teraz", wypełnić dane, opłacić przelew przez PayU, a po potwierdzeniu system licencji automatycznie wyśle na podany e-mail klucz licencji, przypisany do podanego numeru NIP.

Ponad

Klientów

Sprzedanych Licencji

Ponad

Uruchomień Dziennie

Tylko

by otrzymać klucz

Nazwa
Opis
Cena
Rewizor GT - Import Rozrachunków z Excela
box programu Rewizor gt import rozrachunków
Program do importu/przenoszenia rozrachunków w pliku Excela do Rewizora GT.

Licencja na jeden podmiot (przypisana do numeru NIP).

Wersja elektroniczna importera - klucz wysyłany na adres e-mail.

Dożywotnio:

349 zł netto

Wymagania

FAQ

  • Czy Państwa program potrzebuje aktywnej Sfery?

    Tak. Sfera gwarantuje nam poprawność wprowadzanych danych i niezawodność działania Rewizora. O ile w przypadku prostych programów/skryptów, które bazują tylko na prostych operacjach edycji/odczytu z bazy danych nie wymagają Sfery, o tyle w tego typu programie takie działanie byłoby wysoce ryzykowne, ze względu na wielkość systemu, jakim jest Subiekt GT. Aczkolwiek Sferę dla Rewizora GT można aktywować na 15 testowych dni, na każdym podmiocie, więc jeżeli operacje mają charakter jednorazowy, to nie trzeba kupować sfery.

  • Czy program jest bezpieczny dla bazy Rewizora?

    Poprawność wprowadzanych danych gwarantuje nam dodatek Sfera, który jest stworzony przez autorów Rewizora, czyli firmę InsERT.